Biblioteczka?8 komentarzy:

 1. [SPAM]
  Ostatni raz tak się bałam, gdy tata powiedział, że nas wszystkich pozabija. Pamiętam każdy szczegół z tamtego wydarzenia. Ale w końcu odkryto, że w mózgu taty jest guz, który powoduje te wszystkie dziwne zachowania. Wycięto mu go i było po sprawie. Popatrzyłam na mamę, która siedziała obok i niecierpliwie czekała na doktora, który miał wziąć mnie na badania kontrolne. Moja mama ma wstręt do szpitali, dlatego za każdym razem, gdy tu przychodzi jest cała zdenerwowana. Mój strach spowodowany był nowym lekarzem.

  http://milosc-strach-choroba-smierc.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Olka Styles

  OdpowiedzUsuń
 2. [spam]
  Nie ma człowieka, który w życiu nie popełniłby chociażby jednego błędu. Są też ludzie, którzy popełnili ich aż za dużo. Czy powinniśmy dać im szansę. Wybaczyć, zacząć żyć od nowa. Przekonaj się.
  solar-glow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Veronica, Price i Vivian to trzy - różniące się od siebie - przyjaciółki, które mieszkają w centrum Londynu. Obie uczęszczają do jednego z najlepszych liceum. Normalne dziewczyny z problemami, starające się poradzić sobie w życiu.

  Co jeśli mają "drugą twarz"? Charlotte, Persephone i Lucy tworzą zespół, "Different Girls", który podbił serca miliony ludzi. Każdy zna choćby jedną piosenkę dziewczyn. Na scenie wyglądają inaczej; mają peruki, inny makijaż i najważniejsze: maski. Dzięki nim mogą się cieszyć normalnym życiem. Zadziwiające co mogą zdziałać zwykłe maski...

  Co się stanie, gdy spotkają zespół One Direction? Jakie zmiany ich czekają? Miłość, zdrada, kłamstwa, sława - czy to właśnie je czeka? Nowe, trudne do podjęcia decyzje, dylematy. To ich życie? Dowiecie się tego, czytając "Wszyscy są legendami. Wiecznie młodzi i piękni.".

  http://i--love--myself--better--than--you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel

  OdpowiedzUsuń
 5. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie piszę opisu, bo moim zdaniem to niepotrzebnie marnowany czas. Ale zapraszam na kidnapper-fanfiction.blogspot.com
  Pozdrawiam xoxo

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam na zwiastun recovery:
  https://www.youtube.com/watch?v=eohTYU0FYKc

  OdpowiedzUsuń
 8. Potrzebujesz zwiastunu na bloga?
  Zapraszam
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń