Liebster Award


„Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę” Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”


1.       Czekolada czy żelki? Dlaczego?
Zdecydowanie czekolada, po żelkach często boli mnie brzuch. ;-;

2.       Gdybyś mogła dostać jakąś moc, co byś wybrała?
Nie wiem czy czytaliście książkę pod tytułem ,,Ever’’ ale tytułowa bohaterka miała naprawdę cudowną moc, którą chciałbym posiadać. Dziewczyna staje się medium – słyszy myśli różnych ludzi, widzi ich aurę i dzięki przelotnemu choćby dotykowi może poznać ich przeszłość.

3.       Czy jest ktoś, kogo hejtujesz? Jak tak, to kto?
O nie, takie rzeczy to nie ja. Generalnie jestem bardzo tolerancyjną osobą, ale oczywiście jeśli widzę potencjalnego hejtera, który krytykuje wszystko i wszystkich wokół nic nie stoi mi na przeszkodzie, żeby jednak trochę mu ,,nawsadzać’’.
                                                                                                                   
4.       Za co lubisz One Direction?
Liam- Liam udowodnił mnie, że mimo tego, iż życie nie chce pozwolić ci na spełnienie marzeń to ty musisz z tym walczyć, chłopak nie ma jednej nerki przeszedł dużo operacji, był chory ale mimo to nigdy się nie poddał i wierzył, że osiągnie cel. Tak samo z X-factor’em w którym był kilka razy, mówili mu, że musi poćwiczyć odrzucali nie dawali szansy ale on nie przejmował się ćwiczył swój wokal i w końcu dopiął swego. Liaś zawsze chce by wszyscy byli szczęśliwi, opiekuje się nimi, daje rady, kocha swoich fanów najbardziej z zespołu i chciałby każda wolną chwile spędzać z nimi by podziękować im za to, że nigdy nie zwątpili w One Direction.

Niall- o Niall'u będzie dużo, to chyba on najbardziej na mnie wpłyną ponieważ jest Belieberem, tak jak ja. Udowodnił mi, że jeśli kogoś kochamy nieważne czy to gwiazda czy zwykła osoba, nie powinniśmy się tego wstydzić ani kryć gdzieś tego jako tajemnicy. To, że jest jego fanem to nic złego bo każdy może być taki jaki chce, pokazał, że bycie innym (farbowane włosy) nie czyni cię gorszym, on jest cholernie idealny... kiedy mówi o dziewczynach i o tym, że wie, iż jego jedyna miłość jest już blisko i nie chce spotykać się tylko dla seksu czy dla samej randki. Jest zabawny, i kiedy czuję się źle pomaga mi uwierzyć w siebie ponieważ między innymi ,,Directioners’’ obrażają go. Mówią, że nie pasuje do zespołu, nie ma talentu, nie jest wart bycia w tak na pozór idealnym zespole. On znosi to dzielnie i nigdy nie pokazuje swojej słabości bo on wciąż walczy o marzenia, które spełniają się każdego kolejnego dnia, ale za jaką cenę? On zaimponował mi swoją siłą i wiem, że nigdy nie będę potrafiła być taka jak on ale staram się i przechodzimy przez te hejty na niego razem, nie wiem czy to co pisze ma sens bo płaczę jak głupia pisząc o tym chłopaku ale... on jest wspaniałym człowiekiem, to jak bardzo podkreśla że jest Irlandczykiem, mówi z akcentem i kocha swoją ojczyznę utwierdza mnie w fakcie, że ja tak samo powinnam z wyższością mówić o tym kim jestem.

Zayn- Co można powiedzieć o Zaynie? Tak dużo, a jednocześnie tak krótko. Pokazuje mi, że nie ważne czy jesteś czarny czy biały czy jesteś chrześcijaninem czy muzułmaninem masz prawo do marzeń, masz prawo je spełniać i otrzymywać od ludzi to co najlepsze, masz prawo być sobą nie ważne jak bardzo się różnisz.

Harry i Louis- tak opiszę ich piękną miłość w którą zawsze wierzyłam razem bo to dzięki tym dwóm idiotom po prostu chce mi się kochać, wierzę w to uczucie o którym ostatnio wypowiadałam się ,,miłość nie istnieje'' czy ,,miłości nie ma'' codziennie widzę jak mocno oni cierpią nie mogąc się kochać i wiem jedno, są dla mnie definicją prawdziwej miłości bo choć cały świat jest przeciwko nim to oni nadal się kochają i chcą przekazać nam to w każdym najmniejszym geście. Mówią mi, że jeśli jest dane mi kochać to musze czerpać z tego uczucia jak najwięcej dobrego i pokazać światu, że on czy ona jest dla mnie najważniejsza. Pokazują, że miłość nie ma ograniczeń, ona po prostu jest i każdy ma do niej prawo, to jak o siebie walczą, każdy ich gest świadczy o tym, że są dla siebie najważniejsi.

5.       Gdybyś mogła być dziewczyną jednego z 1D, to którego byś wybrała? (Przyjmijmy, że wszyscy są aktualnie wolni;)
Haha! Ja to bym wybrała Louisa, ale pytanie czy to on zachciałby mnie?

6.       Ulubiony film/książka?
Jestem zakochana w ekranizacjach książek Nicolasa Sparksa, powiem tak pokrótce bo filmów i książek, które ubóstwiam jest naprawdę wiele.

7.       Jaka jest rzecz, której nigdy byś nie zrobiła?
Zaskoczyłaś mnie tym pytaniem, ponieważ nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale jeśli miałabym wybrać choć jedną rzecz, to na pewno nie wyparłabym się miłości do kogoś za kim szczerze bym szalała.

8.       Ulubiony piosenkarz, zespół (oczywiście poza 1D)?
Bezkonkurencyjnie Justin Biebier, Ed Sheeran, James Arthur i jeśli miałabym mówić o mężczyznach to chyba to wszystko, a jeśli chodzi o zespół to ostatnio zakochałam się w Little Mix.

9.       Aktor, piosenkarz w jakim jesteś na zabój zakochana i mogłabyś wyjść za niego za mąż tu i teraz? ;)
Pomijając wyżej wypisanych mężczyzn i wybierając aktora to Johny Depp.

10.    Gdzie chciałabyś zamieszkać w przyszłości?
Doncaster, ewentualnie Londyn.

11.    Co byłabyś w stanie zrobić dla miłości swojego życia?
Dosłownie wszytko. 

Blogi które nominuję: 
(Wybaczcie muszę wyszukać jakieś blogi, żebym mogła cokolwiek nominować... Tak, nie czytam żadnych opowiadań- póki co).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz